Grupowe #8

Posted: Listopad 12, 2012 in Uncategorized

Grupowe #8

Reklamy
Komentarze
 1. pan_janusz pisze:

  Genialna inicjatywa! Koniecznie róbcie kopie zapasowe wszystkich materiałów i kopie baz danych na wszelki wypadek (chociaż wam chyba nie trzeba o tym przypominać 🙂 )
  Ta akcja jest po prostu genialna. Dokładnie tak można najskuteczniej przeciwstawić się tym zbrodniarzom i zakończyć ich bezkarność.
  1-szy krok: Stworzenie bazy danych i skompletowanie informacji o funkcjonariuszach
  2-gi krok: Po ustaleniu i zweryfikowaniu tożsamości tzw. oddziały terenowe dobierają się do tyłka konkretnych funkcjonariuszy, rozpoznanych podczas MN i innych akcji. Grupy terenowe to grupy działające w rejonie zamieszkania danych policjantów, w tym wypadku odpowiedzialne za stosowane ukaranie policjantów działających na szkodę narodu polskiego.

  Jeżeli akcja się rozwinie to nareszcie poczujecie smak wolności, bo będziecie wiedzieli, że stoi za wami cała organizacja, a nawet jak jakiś funkcjonariusz wyrządzi wam niesłusznie krzywdę, to spotka go za to kara ze strony narodu.

 2. Anonim pisze:

  Uważajcie żeby przypadkiem was Policja z domów nie zawineła 😉

 3. Anonim pisze:

  panie Januszu!
  Pańska strategia rozbudowy podziemia inwigilującego działalność policji jest wprost genialna. Niech Pan zmieni dilera bo to co pan zażywa wypala panu mózg i rodzi okrutne spustoszenie. Czytając paską wypowiedź mam przed oczyma wizerunki promimentnych polityków opozycji opowiadających o przyczynach katastrofy smoleńskiej. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w opracowywaniu tak genialnej strategii…..
  Grzesiek

 4. obserwator pisze:

  Pan Janusz to niczym GESTAPO 🙂

 5. kłos pisze:

  @ Janusz masz całkowita racje . Nawet jakby psiakom nic nie zrobili to zawsze znajomi rodzina zobaczy jak skundlił się ich sąsiad, brat czy nie daj Bóg mąż czy ojciec.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s